Warframe

PL/EN
Action MMO MMORPG Shooter
Graj Teraz
6.9

User Avg

Aktualizacja „THE GLAST GAMBIT” Jeszcze dziś trafi na serwery WARFRAME (PC)

Aktualizacja „THE GLAST GAMBIT” Jeszcze dziś trafi na serwery WARFRAME (PC)

Digital Extremes, niczym Święty Mikołaj wrzuca pod choinkę ostatni już w tym roku prezent dla graczy Warframe. Darmowa aktualizacja na PC – The Glast Gambit – zostanie wydana dzisiaj i zawiera najnowszego Warframe, Nidus, dla frakcji Infested (Plaga), nowe zadanie, bronie, opcje personalizacji, mody i wiele więcej.

Najważniejsze elementy aktualizacji The Glast Gambit

  • NOWY WARFRAME: Zainfekuj wrogów zdolnościami frakcji Infested, które znajdą się posiadaniu nowego wojownika Lotus – Nidusa. Szerz Zarazę spawnując Czerwie, które wyszukują wrogów znajdujących się w pobliżu, unieruchamiają swoimi mackami i przenoszą na nich obrażenia, które gracz zada zainfekowanym ofiarom.
  • NOWE ZADANIE: Nef Anyo porwał dzieci Kolonii Mycona, a Tenno muszą stawić mu czoła w Trybie Indeks i pokonać go w jego własnej grze.
  • NOWE BRONIE: Ostrożnie korzystaj w nowych Broni i Opcji personalizacji, ponieważ zostały one uszkodzone przez Zarazę.
    HEMA – Ten symbiotyczny karabin powtarzalny wysysa życie z przeciwników by wytworzyć amunicję; co więcej, każdy strzał w głowę uzdrawia naszą postać
    HIRUDO – Rozerwij ciała wrogów ostrymi jak brzytwa kastetami. Broń zmniejsza pasek życia przy każdym krytycznym ciosie.

  • MODY RIVEN: Zwiększ swoją siłę korzystając z Modów Riven do Broni Bocznych – pamiętaj, że zanim odkryjesz ich moce, będziesz musiał udowodnić, że jesteś ich godzien.
  • THORAC SYANDANA: Przywdziej nową skórkę Plagi.