Odkryj w sobie gejmera

Odkryj w sobie gejmera

Jak znaleźć grę, którą pokochasz z wzajemnością?
Podobno nie ma na świecie ludzi, którzy nie lubią gier wideo. Istnieją tylko tacy, którzy jeszcze nie znaleźli dla siebie odpowiedniej gry. Nawet jeśli nigdy nie oczekiwałeś na premierę kolejnej części Twojej ulubionej gry, ani nie zarywałeś nocy z powodu rozgrywki, niewykluczone, że jest Tobie potencjał gracza. Zobacz, jakie gry powinieneś wypróbować, aby go odkryć! Wybierz opis, który najbardziej do Ciebie pasuje, a następnie zapoznaj się z naszymi typami gier, które pokochasz!

Typ I. Dumny paladyn

Jesteś…

Miłośnikiem książek i filmów fantasy. W szkole, zamiast „Ogniem i mieczem”, wolałeś czytać Sapkowskiego lub Tolkiena. Pasjonuje Cię świat, w którym istnieją czary, smoki i zaklęte przedmioty. Gdybyś mógł spotkać jakąś postać literacką, wybrałbyś Geralta. Charakteryzuje Cię dystans do rzeczywistości, a także cięty język. Jesteś osobą towarzyską, ale nie lubisz, gdy ktoś narusza Twoją prywatność.

Gry dla Ciebie:

Zdecydowanie RPG i MMORPG. Odnajdziesz się w grach, w których trzeba wykreować swoją postać, a następnie ją rozwijać. Spróbuj swoich sił w grach, w których będziesz mógł opanować magiczne zdolności i żyć w alternatywnych światach!
Zagraj w Margonem na https://www.bananki.pl/gry/margonem-43/ wciel się w poszukiwacza przygód i eksplorację świata fantasy.

Typ II. Strateg doskonały

Jesteś…

Osobą praktyczną i wyważoną. Wszystko, co się wokół Ciebie dzieje, przyjmujesz na chłodno. Nie lubisz, kiedy targają Tobą emocje – uważasz, że silne wzburzenie jedynie przeszkadza w podejmowaniu sensownych decyzji. Od dziecka lubiłeś wszystko planować. Zdarza Ci się popełniać błędy, jednak zawsze wyciągasz z nich wnioski. To właśnie do Ciebie zwracają się przyjaciele, gdy potrzebują trzeźwego osądu skomplikowanej sytuacji.

Gry dla Ciebie:

Na pewno pokochasz wszelkie gry strategiczne. Pozwolą Ci one rozwijać Twoje naturalne zdolności i predyspozycje, a także sprawią, że… będziesz mógł podzielić się swoimi umiejętnościami z innymi.

Typ III. Budowniczy wszechświatów

Jesteś…

Niepoprawnym marzycielem. Już w szkole często odpływałeś myślami do swojego świata. Dostrzegasz to, co w rzeczywistości jest nie w porządku. Jesteś osobą niezwykle wrażliwą na krzywdę innych oraz niesprawiedliwość. Często myślisz, że świat powinien zostać urządzony zupełnie inaczej. Cechuje Cię introwersja i wycofanie, ale także niezwykła wyobraźnia. Jesteś kreatywny i uwielbiasz tworzyć rożne ciekawe rzeczy.

Gry dla Ciebie:

Wszystkie tytuły, w których zadaniem gracza jest budowanie nowego świata (np. kultowy „Minecraft”) oraz symulatory. Chwila takiej rozgrywki pomoże Ci oderwać się od szarej, niezbyt emocjonującej rzeczywistości.

Typ IV. Leon Zawodowiec

Jesteś…

Człowiekiem odważnym i otwartym. Aby czuć, że żyjesz, potrzebujesz rywalizacji. Lubisz „męskie” rozrywki. Jako dziecko szybko się nudziłeś, wszędzie było Cię pełno. Nie należysz do osób zbyt wrażliwych, za to świetnie sobie radzisz w trudnych sytuacjach. Nigdy nie tracisz zimnej krwi. Potrafisz pracować w grupie, ale musisz mieć poczucie sprawczości i wpływu na otoczenie. Lubisz podejmować nowe wyzwania.

Gry dla Ciebie:

Przede wszystkim strzelanki! Namierzając wroga z karabinem w ręku, będziesz czuł, że wokół Ciebie nareszcie coś się dzieje. Jeśli nie znasz jeszcze CS GO i innych gier tego typu, koniecznie zacznij w nie grać!

Gdzie próbować swoich sił?

OK, zatem już wiesz, jakie gry są Ci „pisane”. Kolejnym krokiem, aby zostać graczem, jest odwiedzenie portalu bananki.pl. Znajdziesz tam mnóstwo gier, należących do każdej z kategorii, a także fora dla graczy i… możliwość zbierania wirtualnej waluty, za którą będziesz mógł kupić dodatki do gier czy rewelacyjny sprzęt dla graczy. Daj sobie szansę!